ARCHIDIECEZJALNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

„Przystań’. Archidiecezjalna Poradnia Psychologiczna: 

·     W czwartek 19 stycznia oficjalnie otwarto nową siedzibę „Przystani’ – Archidiecezjalnej Poradni Psychologicznej w Katowicach, zlokalizowanej przy ulicy Skłodowskiej-Curie 30/7 (piętro 3). Oddział w Katowicach aktualnie dysponuje 7 gabinetami psychoterapii do pracy z osobami indywidualnymi, rodzinami oraz salą szkoleniową/konferencyjną. 

·     Zachęcamy do odwiedzenia strony www.przystan-poradnia.pl i zapoznania się z pełną ofertą dotyczącą pomocy psychologicznej i warsztatów/szkoleń o charakterze profilaktycznym. 

Propozycje na bieżąco umieszczamy również na naszym fanpage-u: https://www.facebook.com/przystan.poradnia

· W najbliższym czasie zapraszamy (Zapisy online poprzez stronę „Przystani’) na:  – Warsztaty psychologiczne z cyklu: „Zrozumieć emocje’ – „Duma, wstyd i uprzedzenie’, 4 lutego 2023 r., w „Przystani’ w Katowicach