Zespół charytatywny

Misją zespołu charytatywnego jest  zanoszenie dobrego słowa i konkretnego wsparcia naszym parafianom, chorym w szpitalu i tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. W myśl słów "Cokolwiek uczyniliście jendemu z tych najmniejszych, mnieście uczynili"idziemy, by dzielić się miłością miłosierną czyli Caritas.

Spotykamy się raz w miesiącu po rannej Mszy św., aby omówić i omodlić najważniejsze sprawy posługi charytatywnej w parafii

 

Naszym opiekunem jest ks. Proboszcz

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryji w Orzeszu, siedziba: Orzesze, św.Wawrzyńca 2.