Przygotowanie do Małżeństwa

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa - prosimy o spotkanie w kancelarii parafialnej po uprzednim skontaktowaniu się z duszpasterzem osobiście, czy telefonicznie  32/221 52 27.

Formacja w duchu Św. Rodziny z Nazaretu

(w tym roku omawiane są postawy pokory, wdzięczności i ufności)

Krypta Katedry Chrystusa Króla

W środy o godz. 19.00. Program: Msza św. z homilią oraz w pierwsze środy - z konferencją po Mszy św., w drugie,
trzecie i czwarte środy - z Adoracją Najświętszego Sakramentu po Mszy św.;
oraz z cotygodniową okazją do spowiedzi - albo po konferencji, albo w czasie Adoracji.
Jest też możliwość rozmowy indywidualnej (ks. Stefan Czermiński) - telefon 607-39-52-78.

W dekanacie ORZESKIM  terminy nauk przedślubnych podajemy poniżej: