Katecheza dorosłych

Od października rozpoczynamy w ramach katechezy dorosłych - cykl comiesięcznych spotkań poświęconych życiu chrześcijańskiemu. W tym roku hasłem przewodnim będą słowa: CZŁOWIEK, ŚWIAT, NIEBO.  Pierwsze spotkanie w temacie: „Odpowiedzialność chrześcijanina za świat” poprowadzi ks. Prof. Arkadiusz Wuwer z Katowic. Odbędzie się ono w poniedziałek 21 października, początek na Mszy św. o 18.00 w kościele, po mszy spotkanie o 19.00 w Miejskim Domu Kultury w sali na parterze. W programie konferencja i dyskusja. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoje życie chrześcijańskie.