Informacja o pogrzebie

 

WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM  UROCZYSTOŚCI  POGRZEBOWEJ  PRZYPOMINA  SIĘ, ŻE  W  NASZYM  KOŚCIELE  MOŻE  UCZESTNICZYĆ  NA  MSZY  ŚW. 50 OSÓB. Niech zatem uczestniczy rodzina. Pozostali wierni proszeni są do duchowej łąćzności poprzez łącze internetowe.

W obecnym czasie głębokiej pandemii każdy pogrzeb rozpoczyna się w kościele (nie w kaplicy). Wszystkie modlitwy przy trumnie, czy urnie będą osmówione na początku Mszy Św.   

2. OBOWIĄZUJE:  ZAKRYCIE  UST  I  NOSA, ZACHOWANY  DYSTANS  I  DEZYNFEKCJA.

 

3. ZALECANE  JEST  PRZYJMOWANIE  KOMUNII  ŚW. NA RĘKE. W  NASZEJ  PARAFII NAJPIERW DO  KOMUNII ŚW. PODCHODZĄ  OSOBY  PRZYJMUJĄCE  KOMUNIĘ  NA  RĘKĘ, PÓŹNIEJ  WIERNI  KTÓRZY  PRZYJMUJĄ  KOMUNIĘ  DO  UST. Prosimy o zachowaniu dystansu i dostosowanie się do wyżej wymienionej prośby.

 

                                            Szczęść Boże, ks. Proboszcz      

.............................................

 

 W obecnym czasie pandemii od soboty 7 listopada - limit to 50 OSÓB w KOŚCIELE. Łączmy się poprzez transmisję internetową.

 

śp: 

Z

  J

M

 

W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryji w Orzeszu, siedziba: Orzesze, św.Wawrzyńca 2.