Informacja o pogrzebie

WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM  UROCZYSTOŚCI  POGRZEBOWEJ  PRZYPOMINA  SIĘ, ŻE  W  NASZYM  KOŚCIELE  MOŻE  UCZESTNICZYĆ  NA  MSZY  ŚW. 50 OSÓB. Niech zatem uczestniczy rodzina. Pozostali wierni proszeni są do duchowej łąćzności poprzez łącze internetowe.

W obecnym czasie głębokiej pandemii każdy pogrzeb rozpoczyna się w kościele (nie w kaplicy). Wszystkie modlitwy przy trumnie, czy urnie będą osmówione na początku Mszy Św.

2. OBOWIĄZUJE:  ZAKRYCIE  UST  I  NOSA, ZACHOWANY  DYSTANS  I  DEZYNFEKCJA.

3. ZALECANE  JEST  PRZYJMOWANIE  KOMUNII  ŚW. NA RĘKE. W  NASZEJ  PARAFII NAJPIERW DO  KOMUNII ŚW. PODCHODZĄ  OSOBY  PRZYJMUJĄCE  KOMUNIĘ  NA  RĘKĘ, PÓŹNIEJ  WIERNI  KTÓRZY  PRZYJMUJĄ  KOMUNIĘ  DO  UST. Prosimy o zachowaniu dystansu i dostosowanie się do wyżej wymienionej prośby.

Szczęść Boże, ks. Proboszcz

.............................................

W obecnym czasie pandemii od soboty 7 listopada - limit to 50 OSÓB w KOŚCIELE. Łączmy się poprzez transmisję internetową.

śp:

J