Informacja o pogrzebie

Od 17 maja 2020 zmieniły się przepisy: pogrzeb w kościele z obcnością trumny przy udziale max 75 osób Uroczystość pogrzebową rozpoczynamy od razu w kościele bez modlitw i przejścia z kaplicy. Te modlitwy zostaną odmówione w kościele. W kościele też rodzina zajmuje miejsce na wyznaczonych ławkach,  zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa (usta i nos zakryte). Po Mszy św. pogrzebowej przejazd na cmentarz. Tam również zachowujemy bezpieczne odstępy.

Szczęść Boże - ks. Proboszcz

.................................................................................