I Komunia Święta 2023

RODZICE, chcący posłać swoje dziecko do I Komunii św. w roku 2023, a nie spotkali się jeszcze z duszpasterzem w kancelarii parafialnej, mogą to uczynić  w nieprzekraczalnych terminach:

do kancelarii przychodzimy z dzieckiem

- poniedziałek 29 sierpnia - po mszy porannej do 10.00 lub 15.00-17.00

- poniedziałek 5 września - 15.00 - 17.30

....................

I  KOMUNIA  ŚWIĘTA  2023

I spotkanie  wszystkich rodziców dzieci  (komunia wczesna i z III klasy) odbędzie się we wtorek 6 września, punktualnie  o godz. 18.45 w kościele.

TERMINY  KOMUNII

3 maja - godz. 12.00 - wczesna

14 maja - godz. 12.00 - SP1    ;      godz. 13.30 - SP2

PIELGRZYMKA DZIECI KOMUNIJNYCH NA JASNĄ GÓRĘ I DO LEŚNIOWA  W ŚRODĘ 17 maja 2023

PROGRAM:

6.30 wyjazd do Częstochowy (nawiedzenie kaplicy cudownego obrazu, przejście na wały jasnogórksie)

11.00 - wyjazd do Leśniowa i tam o 13.00 Msza św., zwiedzanie i czas wolny

16.00 - wyjazd z Leśniowa do Orzesza, powrót o 17.45.