I Komunia Święta 2021

I  KOMUNIA  ŚWIĘTA  2021

We wtorek 8 września na godz. 18.30 zapraszamy do kościoła oboje rodziców, którzy chcą posłać swoje dzieci w przyszłym roku do wczesnej i I komunii Św. Prosimy wszystkich zainteresowanych o obowiązkową obecność na tym spotkaniu.

W  KANCELARII PARAFIALNEJ  W  GODZINACH  URZĘDOWANIA  RODZICE  OSOBIŚCIE  SPOTYKAJĄ  SIĘ  Z  DUSZPASTERZEM  ZGŁASZAJĄC   SWOJE   DZIECKO  DO  I  KOMUNII  ŚW.  (termin do 15 września). Serdecznie zapraszamy.

SPOTKANIA  DLA  RODZICÓW  W  KOŚCIELE  2020/2021:

6 października o 18.30

3 listopada o 18.30 - ODWOŁANE

1 grudnia po wieczornej Mszy św. roratniej - katecheza dla rodzicow dzieci komunijnych onlinetransmitowana z naszego kościoła  (proszę przygotować coś do pisania).

STYCZEŃ 2021

KATECHEZA dla dzieci wczesno komunijnych i ich rodziców we wtorek 26 stycznia o 16.30 w kościele.

LUTY  2021

KATECHEZA dla rodziców dzieci klas III – we wtorek 2 lutego po Mszy św. wieczornej w kościele.

Katechezy dla dzieci wczesnikomunijnych i ich rodziców w każdy wtorek o 16.30

MARZEC  2021 - KATECHEZA  dla rodziców dzieki klas III - wtorek 2 marca po Mszy św. wieczornej w kościele. Na bieżąco też proszę słuchać niedzielnych ogłoszeń i informacji siostry katechetki

Drodzy rodzice odpowiedzialni za katolickie wychowanie swoich dzieci :

Od 18 stycznia nastąpił powrót Waszych dzieci do szkoły, tym samym widzimy się na Mszach szkolnych w każy piątek o 16.30 i niedzielnych (do wyboru:  7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i  16.30)

Czas płynie szybko więc zachęcamy do modlitwy, wytrwałości i odpowiedzialności w przygotowaniu dzieci do I Komunii Św.

Szczęść Boże - Duszpasterze