Grupy Parafialne

Ministranci – sobota godz. 8.00 Msza św., potem zbiórka

Scholka dziecięca – czwartek 15.40 przed mszą szkolną. Zapraszamy dzieci uzdolnienie muzycznie, grające na instrumentach o włączenie się w oprawę liturgii Mszy św.

Msza św. szkolnakażdy czwartek o 16.00

Msza św. niedzielna rodzinna – godz. 10.30 (o 10.20 rozśpiewanie)

Grupa młodzieżowa – II i IV piątek miesiąca

Wieczór uwielbienia – III piątek miesiąca godz. 18.00 w

kościele

Franciszkański Zakon Świeckich – spotkania wg ogłoszeń

Zespół Charytatywny – spotkania wg ogłoszeń

Kandydaci do bierzmowania – I piątek miesiąca o19.00

Msza św. młodzieżowa – I piątek miesiąca o 19.00

Katecheza dla rodziców dzieci komunijnych – II czwartek miesiąca po Mszy szkolnej (od października). We wrześniu  spotkanie – 12.09, godz.  o 17.30.

Rada Parafialna – spotkania wg ogłoszeń