Grupy Parafialne

SPOTKANIA  FORMACYJE  GRUP  PARAFIALNYCH  2022/2023

Ministranci – sobota godz. 8.00 Msza św., potem zbiórka

Scholka dziecięca – czwartek 15.40 przed mszą szkolną. Zapraszamy dzieci uzdolnione muzycznie, grające na instrumentach o włączenie się w oprawę liturgii Mszy św.

Grupa młodzieżowa – II i IV piątek miesiąca, msza św. i spotkanie w salce

Wieczór uwielbienia – III piątek miesiąca godz. 18.00 w kościele

Franciszkański Zakon Świeckich – każdy I poniedziałęk o 8.00 msza św. i spotkanie formacyjne w salce

Żywy Różaniec - codzienna modlitwa różańcowa, spotkania formacyjne wg. ogłoszeń