Przygotowanie do Bierzmowania

• DRODZY  KANDYDACI  DO  SAKRAMENTU  BIERZMOWANIA -RODZICE  I  OPIEKUNOWIE
  • Sakrament dojrzałości chrześcijańksiej - "Przez sakrament bierzmowania (ochrzczeni) jeszcze ściślej wiążą się z Kościołem, otrzymują szczególną moc Ducha Świętego i w ten sposób jeszcze mocniej zobowiązani są, jako prawdziwi świadkowie Chrystusa, do szerzenia wiary słowem i uczynkiem oraz do bronienia jej"
    /KKK 1285

Drodzy kandydaci prosimy zatem, aby:

• Do końca września 2019 - kandydat jest zobowiązany do tego, aby złożyć DEKLARACJE KANDYDATA DO BIERZMOWNIA. Deklaracje składa się na ręce kapłana z parafii. Po tym terminie uważamy, że kandydat nie jest zainteresowany przygotowaniem do sakramentu bierzmowania !!!!
  • Jeśli kandydat nie jest ochrzczony w naszej parafii zobowiązany jest do tego, aby dostarczyć zaświadczenie o swym chrzcie do końca listopada
  • Od października kandydaci uczęszczają w nabożeństwach w kościele i swoje uczestnictwo poświadczają podpisem kapłana w indeksie kandydata do bierzmowania.
  • W środy kandydaci będą mieć spotkania w domu katechetycznym. Spotkania rozpoczynają się od miesiąca października.

Orzesze, 06.09.2019

TERMINY  SPOTKAŃ

W  SALCE  DOMU  PARAFIALNEGO (zawsze w środy)

• 9 październik godz. 16.30 a potem prowadzą różaniec -    8aSP NR 1