Przygotowanie do Bierzmowania

BIERZMOWANIE  2022

Uczniowie klas VIII SP 1 i SP2 przychodzą na spotkania z animatorami wg ustaleń z prowadzącymi.

Ponadto w każdy I piątek miesiaca o 17.15 jest okazja do spowiedzi dla nich i uczestniczą w Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

Msza św. niedzielna - to najważniejsze wydarzenie w ciągu całego tygodnia.

Nabożeństwa dodatkowe w któych biorą udział kandydaci do bierzmowania, to:  RÓŻANIEC, RORATY, DROGA KRZYŻOWA, GORZKIE ŻALE, MAJOWE itd.

Rodzice biorą szczególną odpowiedzialność za przygotowanie swoich dzieci do sakramentów św.