Przygotowanie do Bierzmowania

BIERZMOWANIE  2023

Rodziców pragnących przygotować i posłać swoje dziecko do sakramentu bierzmowania w roku 2023 - zapraszamy z dzieckiem na spotkanie z duszpasterzem do kancelarii parafialnaej w następujących terminach:

5 września, poniedziałek - 17.00 - 19.00

7 września, środa - 15.30 - 17.30

8 września, czwartek - 15.30 - 19.00

11 września, sobota - 10.00 - 16.00

Rozmowa w kancelarii będzie potwierdzeniem chęci odpowiedzialnego przygotowania się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Szczęść Boże - ks. Proboszcz