Przygotowanie do Bierzmowania

 

 

BIERZMOWANIE  2021  - rodzice wraz ze swoimi dziećmi, którzy chcą przyjąć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej (klasy 8) przychodzą w poniedziałek 7 września  na 18.30 do kościoła. PROSIMY  POTRAKTOWAĆ  POWAŻNIE  TO  SPOTKANIE.

 

Spotkania kandydatów do bierzmowania 2021 odbywają się wg planu podanego przed ks. Piotra o czym kandydaci są powiadomieni. 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryji w Orzeszu, siedziba: Orzesze, św.Wawrzyńca 2.