Odwiedziny duszpasterskie – Kolęda 2018/2019

01-12-2018 – sobota – godz. 13.00
II. ul. Gliwicka 54-64, ul. Gliwicka – blok 65 A i B, (a w przyszłości blok Ulbrycha 1B)

02-12-2018 – niedziela – godz. 13.00
II. ul. Leśna 3 – 1, ul. Ulbrycha 14 -1


07-12-2018 – piątek – godz. 14.00
I. ul. Szymały od ul. Gliwickiej
II. ul. Gliwicka od ul. Pocztowej i ul. Szklarska 1

08-12-2018 – sobota – godz. 13.00
II. ul. Skośna – od 29 – 1

09-12-2018 – niedziela – godz. 13.00
I. ul. Szklarska – blok- 7 i 9
II. ul. Słoneczna ( od ul. Zwycięstwa do ul. Miłej )


14-12-2018 – piątek – godz. 14.00
I. ul. Gliwicka 7 – 19
II. ul. Dworcowa i ul. Gliwicka od nr 27 – Szpital i ul. Jaśkowicka 1 – 3

15-12-2018 – sobota – godz. 13.00
I. ul. Rynek 10 – klatki: D i E i ul. Rynek 18

16-12-2018 – niedziela – godz. 13.00
I. ul. Rynek 10 – klatki: ABC


27-12-2018 – czwartek – godz. 14.00
I. ul. Rynek 4 ( nr 1 – 18 ) i ul. Rynek 3 – 5
II. ul. Gliwicka 33 – 42 i ul. Pocztowa 1 – 13
III. ul. Rynek 11 – klatki A i B.

28-12-2018 – piątek – godz. 14.00
I. ul. Jaśkowicka od nr 19 – 12 i ul. G. Ziętka
II. ul. Traugutta – od przejazdu kolejowego do ul. Powstańców 5
III. ul. Rynek 2A – klatki CBA

29-12-2018 – sobota – godz. 13.00
I. ul. Powstańców – 27 – 7
II. ul. Miła domy w górę, ul. Radosna i ul. Zwycięstwa

30-12-2018 – niedziela – godz. 13.00
I. ul. Traugutta nr 41 – 57 i ul. Podgórska do granic Jaśkowic
II. ul. Pocztowa od nr 36 – 4


02-01-2019 – środa – godz. 14.00
I. ul. Jaśkowicka od nr 27 B – 20
II. ul. Jaśkowicka 4 B – 11 B i ul. Szafrańca 2 – 5
III. ul. Żorska od 4 – 16 A i ulice: Łukasiewicza, Ogródki i Kominiarska

03-01-2019 – czwartek – godz. 14.00
I.
ul. Rybnicka – jedna strona od nr 54 – 112
II. ul. Jaśkowicka od nr 28 G – 36 i ul. Pawlicy
III. ul. Traugutta nr 19 -40 ( od ul. Jaśkowickiej )

04-01-2019 – piątek – godz. 14.00
I. ul. Rybnicka 52 A – 2 ( jedna strona do Rynku ze sklepem rzeźniczym )
II. ul. Żorska – jedna strona nr nieparzyste od nr 53 do Myta

05-01-2019 – sobota – godz. 13.00
I. ul. Rybnicka na pograniczu z Zawadą nr 103 – 135 A i 128 – 114 D
II. ul. Rybnicka 63 – 101 i ul. Stalmacha


07-01-2019 – poniedziałek – godz. 14.00
I. ul. Mikołowska dom nr 10 i bloki 14 i 12
II. ul. Fitelberga 1 -22 i ul. Prosta 16 – 1 i ul. Rybnicka 43 – 35
III. ul. Rybnicka – jedna strona z krzyżem i ulice: Moniuszki,
Dąbrowskiego i Lompy

08-01-2019 – wtorek – godz. 14.00
I. ul. Żorska 18 -20, ul. Brzechwy, ul. Reymonta, ul. Żorska 22 – 26,
ul. Tuwima, ul. Mielęckiego i ul. Żorska 28 i 30.
II. ul. Mikołowska od Rynku do sklepu motoryzacyjnego
III. ul. Żorska nr 32 – 54 i ulice: Bzów, Międzydomowa i Żeromskiego

09-01-2019 – środa – godz. 14.00
I. ul. Św. Wawrzyńca od kościoła, ul. Wiosny Ludów do skrzyżowania z nr 7, 7 A i 8 i Ul. Matejki oraz ul. Wiosny Ludów nr 10 B
II. ul. Rybnicka nr 19, 21, 27 i 24, ul. Wieniawskiego, ul. K Miarki,
ul. Kolorowa i cała ulica Pszczela do nr 6
III. ul. Rybnicka od przejazdu kolejowego do Rynku – Optyk
i ul. Mikołowska prawa strona do przejazdu kolejowego

10-01-2019 – czwartek – godz. 14.00
I. ul. Wiosny Ludów od 9 F – 19 do lasu
II. ul. Św. Wawrzyńca od nr 17, od Leśniczówki, Rynek jedna strona,
ul. Jasna 3 i ul. Gliwicka 1 – 6 A
III. ul. Bukowina 17 –1 i ul. Kopernika 1 – 6, ul. Jasna od 2 – 15
i ul. Kopernika od 5 – 18

11-01-2019 – piątek – godz. 14.00
I. ul. Kwiatowa 5 ( D, C, B, A )
II. ul. Kwiatowa 1 i ul. Kwiatowa 3 ( A, B, C, D )

12-01-2019 – sobota – godz. 13.00
I. ul. Kwiatowa 7 ( D, C, B, A )

13-01-2019 – niedziela – godz. 13.00
I. ul. Kwiatowa 4, ul. Kwiatowa 3 ( E , F ) i ul. Kwiatowa 2 ( A, B )
II. ul. Kwiatowa 9 ( A, B, C, D )

14-01-2019 – poniedziałek – godz. 14.00
I. ul. Górna 1 –10, u. Dolna od 6 – 1, ul. Środkowa 4 – 23,
przejście do ul. Dolnej 35 i 36 i ul. Środkowa 25 – 27
II. ul. Chopina , ul. Mikołowska 109 – 103 i ul. Waryńskiego od 1 – 7

15-01-2019 – wtorek – godz. 14.00
I. ul. Mała, ul. Trójkątna i Ligonia od nr 1 – 14
II. ul. Waryńskiego 25 – 30 i ul. Wiosny Ludów od nr 20 do wiatraka

16-01-2019 – środa – godz. 14.00
II.ul. Waryńskiego od. nr 8 – 23


20-01-2019 – niedziela – godz. 13.00
Kolęda dodatkowa według zgłoszeń w kancelarii parafialnej