INFORMACJE DLA KANDYDATÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU  BIERZMOWANIA I ICH RODZICÓW NA ROK 2019/ 2020

• Do końca września 2019 – kandydat jest zobowiązany do tego, aby złożyć DEKLARACJE KANDYDATA DO BIERZMOWNIA. Deklaracje składa się na ręce kapłana z parafii. Po tym terminie uważamy, że kandydat nie jest zainteresowany przygotowaniem do sakramentu bierzmowania !!!!
  • Jeśli kandydat nie jest ochrzczony w naszej parafii zobowiązany jest do tego, aby dostarczyć zaświadczenie o swym chrzcie do końca listopada
  • Od października kandydaci uczęszczają w nabożeństwach w kościele i swoje uczestnictwo poświadczają podpisem kapłana w indeksie kandydata do bierzmowania.
  • W środy kandydaci będą mieć spotkania w domu katechetycznym. Spotkania rozpoczynają się od miesiąca października.

TERMINY SPOTKAŃ

W SALCE DOMU PARAFIALNEGO (zawsze w środy)

• 9 październik godz. 16.30 a potem prowadzą różaniec –  kl. 8a SP NR 1
  • 16 październik godz. 16.30 a potem prowadzą różaniec – kl. 8b SP NR 2