Parafia Nawiedzenia NMP

Posiedzenie  Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się 11 września po Mszy św. wieczornej. Serdecznie wszystkich zapraszamy. 

………………

SPOTKANIE  RODZICÓW, KTÓRZY  CHCĄ  POSŁAĆ  SWOJE  DZIECI  DO          I  KOMUNII  ŚWIĘTEJ  W  2020 ROKU  ZAPRASZAMY  NA  SPOTKANIE  12 WRZEŚNIA  O  18.00 W  KOŚCIELE. 

……………

Krzyżu Święty nade wszystko drzewo prze najszlachetniejsze”

W sobotę 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Coraz częściej jesteśmy świadkami sytuacji zagrażających naszej wierze i kościołowi. Chcemy jako wspólnota parafii w modlitwie uprosić ducha pokuty i moralnej odnowy. Zapraszamy więc na Msze św. o 8.00 i 18.00, podczas których w ramach aktu pokutnego, zostaną poświęcone przyniesione przez nas krzyże, a po Mszach św. będziemy mogli uczcić relikwie Krzyża Świętego. Wieczorem w sobotę o 17.15 odmówimy różaniec pokutny w tajemnicach bolesnych różańca św. z rozważaniami JPII na temat krzyża. Zadbajmy też o nasze krzyże przydrożne. ZAPRASZAMY PARAFIAN  DO  WSPÓLNEJ  MODLITWY. 

…………

DRODZY PARAFIANIE

Czas wakacji za nami. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy duszpasterskie działania i spotkania, aby czynić z naszej parafialnej wspólnoty żywą cząstkę Kościoła. Jak śpiewamy Kościół żywy i prawdziwy to jest serc wspólnota.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich Parafian, dzieci i młodzież do gorli­wej współpracy i zaangażowania w grupach parafialnych. Prawie wszystkie wspólnoty istniejące w parafii zapraszają na swoje powakacyjne spotkania.

Ministranci – sobota godz. 8.00 Msza św., potem zbiórka

Scholka dziecięca – czwartek 15.40 przed mszą szkolną. Zapraszamy dzieci uzdolnienie muzycznie, grające na instrumentach o włączenie się w oprawę liturgii Mszy św.

Msza św. szkolnakażdy czwartek o 16.00

Msza św. niedzielna rodzinna – godz. 10.30 (o 10.20 rozśpiewanie)

Grupa młodzieżowa – II i IV piątek miesiąca

Wieczór uwielbienia – III piątek miesiąca godz. 18.00 w

                                               kościele

Franciszkański Zakon Świeckich – spotkania wg ogłoszeń

Zespół Charytatywny – spotkania wg ogłoszeń

Kandydaci do bierzmowania – I piątek miesiąca o19.00

Msza św. młodzieżowa – I piątek miesiąca o 19.00

Katecheza dla rodziców dzieci komunijnych – I czwartek miesiąca po Mszy szkolnej (od października). We wrześniu  spotkanie – 12.09, godz.  o 17.30.

Rada Parafialna – spotkania wg ogłoszeń

Serdecznie dziękuję wszystkim, którym sprawy naszej wspólnoty parafialnej nie są obojętne i troszczą się w różny sposób o dobro duchowe i materialne parafii.

 

                                            Szczęść Boże, Wasz Proboszcz – ks. Grzegorz Hawel